EU4Skills надала екстрену підтримку профтехам

Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну програма зосередилася на допомозі 4 000 ВПО, які зараз проживають у гуртожитках закладів профтехосвіти. Пакет підтримки включає три складові: надання необхідних товарів, забезпечення психологічної підтримки ВПО та навчання персоналу шкіл, як краще керувати закладами у нових умовах. Також EU4Skills допомагає покращити навчальний процес під час війни, розробляючи нові курси для студентів закладів профтехосвіти.

«ЄС продовжує підтримку України через усі свої проєкти.  EU4Skills  – одна з наших програм, яка наразі відповідає на найважливіші та найактуальніші потреби ВПО. У співпраці з нашими країнами-членами Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією через EU4Skills ми будемо й надалі підтримувати заклади профтехосвіти, щоб вони надавали можливості для навчання», – зазначив, Фредерік Куне, керівник відділу співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні.

До кінця травня 2022 року EU4Skills передала 5 500 подушок, 1 500 ковдр і 1 500 розкладних ліжок вибраним закладам профтехосвіти. EU4Skills також надасть до 22 000 одиниць дитячого харчування  українським сім’ям, які цього потребують, а також понад 2 мільйони одиниць медичних товарів.